Mieszkania : Nr 10212. sprzedaż 274.500,00 zł.

Numer oferty : Nr 10212. sprzedaż 274.500,00 zł.
Cena (zł) : 274 500,00 zł
Powierzchnia : 61 m2
Piętro : 1
Liczba pięter w budynku : 3
Liczba pokoi : 3
Typ budynku : blok
Rok budowy : 2010
Forma właśności : pełna własność
Lokalizacja : oś. Kościuszki, Świecie
Ogrzewanie : gazowe
Media : tv kablowa, internet

Opis :
Mieszkanie -61m2, I piętro, trzy pokoje, łazienka i duży przedpokój. Salon połączony z kuchnią oddzielony zabudowaną wyspą.
Z przedpokoju wchodzi się do sypialni i kolejnego pokoju, który może służyć jako garderoba. Z przedpokoju wejście do zabudowanej łazienki i do salonu. W cenę mieszkania wchodzą : zabudowa w przedpokoju, sypialni, ostatnim pokoju ( garderobie ), w łazience. W salonie zabudowana wyspa i wolnostojąca 4 palnikowa kuchenka na gaz z elektrycznym piekarnikiem. Do ceny mieszkania wliczono również piwnice. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Kościuszki , w bloku oddanym w użytkowanie w 2010r. sprzedający jest pierwszym właścicielem.

Cena mieszkania to 274.500,00 zł + stanowisko garażowe - 17.000 zł. Razem z mieszkaniem jest garaż , ponieważ jest wpisany w akt notarialny, zakupu mieszkania wraz z miejscem garażowym = 291.500,00 zł.


Opis dodatkowy :
Pierwsze piętro, przestronna klatka schodowa, przed blokiem parking, teren bloku od strony dziedzińca ogrodzony, wyposażony w ławeczki, tereny zielone oraz plac zabaw dla małych dzieci. W okolicy bloku Pizzeria, sklepiki spożywcze, kwiaciarnia, biedronka, media expert, orlik oraz place zabaw dla dzieci starszych i oddzielnie dla małych, ponadto budynki Starostwa Powiatowego, geodezja, punkty usługowe- kosmetyczka, fryzjer, radca prawny, pzu, oddział banku BGŻ, siłownia, kawiarnia. W odległości ok 2min od bloku Komenda Policji, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ok. 5 min do miasta, i OKSiR, 10 min- na halę sportową i stadion, ok 20 min pieszo do szpitala. łatwy dostęp do komunikacji miejskiej -ok 2min do przystanku.


powrót

Polska Federacja Rynku Nieruchomości Projektowanie stron internetowych